do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Jak zamienić tłuszcz w mięśnie?
Jak zamienić tłuszcz w mięśnie?

Czy wiesz, na czym polega prawidłowe odchudzanie?

Nie, nie chodzi tu jedynie o mądre dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii. Najważniejszą kwestią jest tu zamiana tłuszczu w mięśnie. Zobacz, jak dokonać tego najskuteczniej.

Żegnaj tłuszczu!

Oczywiście z biologicznego punktu widzenia, nie ma możliwości zamiany tkanki tłuszczowej w mięśnie. Nie oznacza to jednak, że tytuł notki jest błędny. Nie należy go jedynie traktować zbyt dosłownie. W praktyce chodzi o to, aby za pomocą ćwiczeń rozbudować tkankę mięśniową na tyle, by przeszkodziła ona w rozroście tkanki tłuszczowej. W jaki sposób można tego dokonać?

Przede wszystkim chodzi tu o ćwiczenia siłowe/modelujące czyli wszelkiego rodzaju ćwiczenia z obciążeniem (hantle, ciężary) czy skrętoskłony. Najlepszy efekt osiągniemy zaś, gdy zdecydujemy się na połączenie ćwiczeń cardio z siłowymi przy każdym treningu. Dzięki temu o wiele szybciej spalimy tkankę tłuszczową, zwalniając tym samym miejsce mięśniom – budując je jednocześnie. Warto przy tym nadmienić, że ćwiczenia siłowe wspomagają wytwarzanie mitochondriów w mięśniach, dzięki czemu mamy o wiele więcej energii do ćwiczeń.

W naszej walce o mięśnie bardzo pomocne mogą okazać się również określone suplementy. Te najbardziej skuteczne zawiera specjalny Program na spalanie tkanki tłuszczowej od Herbalife. Jego zaletą jest nie tylko efektywność, ale również dobry smak

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl