do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Jak wspomóc koncentrację dietą

Jak wspomóc koncentrację dietą? - Wpływ nastawienia na dietę

Energia umysłowa to ogólny nastrój, motywacja, koncentracja i zdolność skupienia się. Kiedy w mentalnym silniczku skrzypi jeden z tych elementów, prawdopodobnie winna jest dieta. Co i jak jeść, by być sprawnym mentalnie przez cały dzień?

czytaj całość »
7 wskazówek na zdrowe wakacje

Wakacje to okres kiedy niejednokrotnie przychodzi nam ochota na pofolgowanie sobie w stosunku do zdrowego odżywiania. W pewnym zakresie możemy oczywiście trochę "wyluzować" z ustawicznym przestrzeganiem reżimu odżywiania.

czytaj całość »
Jak zamienić tłuszcz w mięśnie?

Czy wiesz, na czym polega prawidłowe odchudzanie? Nie, nie chodzi tu jedynie o mądre dostarczanie organizmowi odpowiedniej ilości kalorii. Najważniejszą kwestią jest tu zamiana tłuszczu w mięśnie. Zobacz, jak dokonać tego najskuteczniej.

czytaj całość »
Centymetr kontra waga

W jaki sposób najlepiej kontrolować swoje postępy w odchudzaniu? Nie, nie chodzi o złośliwe uwagi zazdrosnych koleżanek, ani o pełne podziwu westchnięcia facetów. Nie, nie chodzi też o lustro, które na dobrą sprawę...

czytaj całość »
Strzeż się diet błyskawicznych

Kopenhaska, 1000 kalorii, białkowa – czyż te pojęcia nie brzmią znajomo? To nazwy najpopularniejszych diet ekspresowych czyli takich, które obiecują utratę dużej ilości kilogramów w bardzo krótkim czasie.

czytaj całość »
Produkty Light nie do końca „light”

Produkty nie do końca "light"

Odchudzając się nie raz słyszeliście, że produkty o obniżonej wartości energetycznej (innymi słowy produkty „Light”) powinny być stosowane w diecie odchudzającej. Ale czy rzeczywiście stanowią one jej niezbędny element?

czytaj całość »
Zaprzyjaźnij się z przyprawami

Zaprzyjaźnij się z przyprawami

Czy wiesz, że odchudzanie może być przyjemne? Diety oparte o mdłe i niesmaczne potrawy, już dawno odeszły do lamusa. Dzisiaj zastąpiły je dania smaczne, kolorowe i aromatyczne dzięki przyprawom. Jaka jest ich rola w odchudzaniu?

czytaj całość »
Podkręć metabolizm na wiosnę

Podkręć metabolizm na wiosnę - trening z Herbalife

Wiosna to idealna pora roku na to, by skutecznie pożegnać się ze zbędnymi kilogramami. Sprzyja temu panująca za oknem aura, kusząca do wzmożonej aktywności fizycznej. A jak więcej ruchu, to i szybsze spalanie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl