do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Biblioteka Filmów - Produkty Herbalife

Jakość jest połączona w każdym elemencie produktu Herbalife. Dlatego nasi klienci i Partnerzy Herbalife mają tak wielkie zaufanie do filozofii Herbalife: "Od ziarna do pokarmu".

Luigi Gratton M.P.H Wiceprezesa Worldwide Marketing wyjaśnia jakie znaczenie ma wiedza o produktach, które kupujemy. Jak je przechowywać, transportować i spożywać.

Jacquie Carter, Dyrektor Szkoleń Odżywiania Zewnętrznego w Herbalife przedstawia nową linię kosmetyków SKIN Herbalife.

Dr John Heiss, Dyrektor Produktów Sportowych i Fitness Herbalife, prezentuje Formułę 1 Sport Herbalife24.

Dr John Heiss, Dyrektor Produktów Sportowych i Fitness Herbalife oraz naukowiec stojący za stworzeniem serii Herbalife24, prezentuje Hydrate Herbalife24. Herbalife24 to kompletny program stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb związanych z odżywianiem sportowców przez 24 godziny na dobę. Hydrate to niezawierający kalorii napój dla sportowców.

Dr John Heiss, Dyrektor Produktów Sportowych i Fitness Herbalife, prezentuje Prolong Herbalife24. To sproszkowane białko serwatkowe z dodatkiem węglowodanów. Na jego bazie powstaje bardzo skuteczny energetyzujący napój proteinowo – węglowodanowy. Produkt pozwala szybciej zbudować masę mięśniową i zredukować tkankę tłuszczową.

Dr John Heiss, Dyrektor Produktów Sportowych i Fitness Herbalife, prezentuje Rebuild Endurance Herbalife24. Herbalife24 to kompletny program stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb związanych z odżywianiem sportowców przez 24 godziny na dobę. Rebuild Endurance to napój węglowodanowo-proteinowy dla osób uprawiających sporty wytrzymałościowe.

Dr John Heiss, Dyrektor Produktów Sportowych i Fitness Herbalife, prezentuje Rebuild Strength Herbalife24. Herbalife24 to kompletny program stworzony z myślą o zaspokojeniu potrzeb związanych z odżywianiem sportowców przez 24 godziny na dobę. Rebuild Strength to bogaty w proteiny suplement służący regeneracji i wspierający utrzymanie beztłuszczowej masy mięśniowej.

 
 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl