do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Program Lojalnościowy

 Program Lojalnościowy Herbalife

NAGRADZAMY TWOJĄ LOJALNOŚĆ

Naszym celem jest, aby każdy nasz klient odczuł wysoki poziom satysfakcji zarówno pod kątem jakości suplementów diety Herbalife, ustawicznej naszej opieki podczas ich stosowania jak i atrakcyjnego poziomu wynagradzania za okazaną lojalność wobec nas w procesie dokonywania regularnych zakupów. Postanowiliśmy zatem stworzyć system motywacyjny wynagradzając Was za okazaną lojalność.

Od teraz w łatwy sposób ocenisz jak bardzo opłaca się pozostać z nami na stałe przystępując do naszego PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO. Od obecnych (atrakcyjnych już ) cen obowiązujących w naszym sklepie internetowym możesz jeszcze dodatkowo osiągnąć nawet do 10% więcej rabatu na wszystkie suplementy diety Herbalife.

 

NASZ PROGRAM JEST PROSTY I PRZEJRZYSTY

Łatwo zrozumiesz zasady programu. Po zalogowaniu zawsze masz dostęp do swoich danych, historii zakupów, ilości skumulowanych punktów za zamówienia. Po złożeniu każdego zamówienia otrzymasz informację o wysokości przysługującego Ci rabatu, który automatycznie będzie obniżał wartość Twojego kolejnego zamówienia.

 

ZASADY W SKRÓCIE

Zasady Programu Lojalnościowego

System wymiany Punktów za zamówienia na Poziomy Rabatowe

 

POZNAJ SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl