do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Współpraca

Dlaczego Herbalife, dlaczego właśnie teraz

 
 

Herbalife Współpraca - korzyści ze współpracy z firmą Herbalife

Sprzedaż bezpośrednia to stabilna, satysfakcjonująca i przynosząca osobiste korzyści metoda budowy biznesu. Jest popularną metodą sprzedaży; w Europie zajmuje się nią 9 milionów osób, z czego 4 miliony traktują to zajęcie jako główne źródło swoich dochodów.

Zasady działania w branży regulują Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej, by zagwarantować najwyższe standardy etyki i obsługi klientów. Herbalife jest ważnym członkiem wielu Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej na całym świecie, w tym również w Polsce.

Zamiast sprzedawać swoje produkty w sklepach, Herbalife sprzedaje je klientom wyłącznie poprzez Niezależnych Dystrybutorów Herbalife. Oznacza to, że pomijamy pośredników.

 

DOPASUJ SWÓJ BIZNES

Twój sukces będzie zależeć od poziomu zaangażowania. Zdecyduj, co chcesz zaczerpnąć z możliwości Herbalife i dopasuj je do swoich celów i swojego stylu życia. Określ swój poziom zaangażowania, a zobaczysz postępy.

SPYTAJ SAM SIEBIE

  • Czy chcę zostać Dystrybutorem Herbalife, by korzystać z przywilejów cenowych?
  • Czy chcę zarabiać tyle, by zrekompensować sobie koszty własnego programu stosowania produktów, polecając je czterem lub pięciu stałym klientom?
  • Czy chcę traktować to zajęcie jako dodatkowe źródło dochodu?
  • Czy chcę zająć się tym biznesem w pełnym wymiarze, budując dużą bazę klientów, korzystając z dodatkowych korzyści finansowych i awansując w Planie Sprzedaży i Marketingu z nadzieją na uzyskiwanie pokaźnych dochodów?
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl