do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Współpraca - jak zostać Partnerem Herbalife

Jak zostać Niezależnym Partnerem Herbalife

 
 

KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ NIEZALEŻNYM PARTNEREM HERBALIFE

Rozpoczęcie biznesu z firmą nie wiąże się z ryzykiem i dużymi kosztami rozpoczęcia działalności. Herbalife nie wymaga specjalnego wykształcenia ani doświadczenia w biznesie. Musisz jedynie wykazać się ukończeniem 18-go roku życia i chęcią do podjęcia nauki nowego zawodu. Szybko odkryjesz jak łatwo wykorzystać posiadane zdolności oraz stałą pomoc i wsparcie firmy do uzyskania pełnej kontroli nad swoim życiem zawodowym. Nawiązanie współpracy z Herbalife International daje możliwość rozwinięcia własnego biznesu opartego na pracy w domu. Możesz w ten sposób dorobić do swojej pensji. Możesz traktować ten biznes jako podstawowe źródło dochodu. Niezależnie od Twoich motywów, przekonasz się, że można pracować efektywnie i komfortowo - a co najważniejsze - na własny rachunek.

 

PIERWSZY WAŻNY KROK

Aby zostać Niezależnym Partnerem Herbalife, musisz nabyć Pakiet Partnerski Herbalife. To początek drogi do Twojego osobistego i zawodowego sukcesu. Pakiet zawiera materiały informacyjne na temat biznesu, podstawowe bazowe produkty Herbalife oraz licencje dystrybutorską. Istnieją dwie drogi zakupu Pakietu Partnera Herbalife.

 
Zakup Pakietu Partnerskiego w Herbalife Polska

Najszybszy i najłatwiejszy sposób rejestracji. Kliknij link „Zostań Partnerem” na stronie MyHerbalife.pl; Możesz od razu wypełnić Wniosek i Umowę Partnerską. Spowoduje to także wysłanie do Ciebie Pakietu Partnerskiego Herbalife, który zawiera wszystko, co powinieneś wiedzieć o Możliwościach Herbalife, jak również standardowe opakowanie Koktajlu odżywczego Formuła 1. MyHerbalife.pl jest dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Zakup Pakietu Partnerskiego w sklepie Partnera Herbalife

Możesz złożyć zamówienie na Pakiet naszym sklepie. Po otrzymaniu przesyłki wypełnisz Wniosek i Umowę Partnerską znajdującą się w środku pakietu i odeślesz ją do Herbalife Polska celem jej przetworzenia i wprowadzenie Ciebie do ogólnoświatowego systemu Partnerów Herbalife. O tym fakcie zostaniesz powiadomiony odrębną wiadomością e-mail. Cały proces trwa z reguły nie dłużej jak 2-4 dni od momentu otrzymania wniosku przez Herbalife Polska.

 

CO PO OTRZYMANIU PAKIETU PARTNERA HERBALIFE ?

 
Przeczytaj instrukcję jak założyć Konto Partnera Herbalife w systemie MyHerbalife.com
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl