do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk
Współpraca - Metody prowadzenia biznesu w Herbalife

Metody prowadzenia biznesu w Herbalife

 
 
ZDROWE ŚNIADANIE
To świetny pretekst do rozpoczęcia rozmowy, umożliwiający Ci krótką konwersację z potencjalnym klientem poprzez proste zadanie pytania:
„Co dziś jadłeś na śniadanie ? ...”
Zdrowe Śniadanie jest prezentacją, której możesz użyć, by przekazać potencjalnym klientom wiedzę, jak ważne dla zdrowia są: zbilansowane odżywianie i spożywanie zdrowego śniadania. Zdrowe Śniadanie zakłada zrozumienie powszechnych błędów w wyborze żywności na śniadania. Prezentacja podkreśla znaczenie właściwych wyborów oraz wpływ, jaki niewłaściwe wybory mogą mieć na odżywianie każdego dnia i w dłuższej perspektywie. Wyposażony w tę informację, możesz nie tylko przekazać wiedzę potencjalnemu klientowi, ale także łatwo wykazać korzyści płynące ze Zdrowego Śniadania, mając pewność, że może ono spowodować pozytywną zmianę w życiu.
Zdrowe śniadanie Herbalife
 
 
OCENA WELLNESS
Prezentacja Wellness idealnie nadaje się do pokazania potencjalnym (i nowym) klientom przed wykonaniem Oceny Wellness. Pomaga umacniać z nimi relację poprzez przekazanie informacji, których mogli nie znać, oraz wykazanie, w jaki sposób możesz pomóc im osiągnąć cel, łącząc prawidłowe odżywianie ze zdrowym, aktywnym stylem życia.

Co to jest Ocena Wellness ?
Ocena Wellness pozwala Ci w pełni ocenić profil żywieniowy potencjalnego klienta i jego budowę ciała, dając także cenny wgląd w jego nawyki wynikające ze stylu życia. Mając te informacje, możesz określić obszary wymagające poprawy i zaoferować spersonalizowane rozwiązania Herbalife; pomagając mu ustalić cel i proponując odpowiednie wsparcie.
Ocena Wellness Herbalife
 
 
PRZYJĘCIE KOKTAJLOWE
Przyjęcie Koktajlowe stwarza bardziej „osobiste” warunki (zazwyczaj w domu nowego klienta) do porozmawiania o prawidłowym odżywianiu i aktywności fizycznej, przedstawienia prezentacji Wellness i Zdrowego Śniadania wraz z bezpłatną degustacją koktajli i batonów Formuła 1.
To wspaniały sposób zapoznania potencjalnych klientów z zaletami Formuły 1: od jej pysznego smaku po łatwość i szybkość przyrządzenia!

Pozyskanie kontaktów do osób z Kręgu Znajomych nowego klienta staje się łatwiejsze w swobodnej atmosferze przyjęcia, pozbawionej typowej otoczki sprzedaży.
Przyjęcie koktajlowe Herbalife
 
 
WIELKIE PRZYJĘCIA OTWIERAJĄCE
Gdy zostajesz nowym Partnerem, Wielkie Przyjęcie Otwierające to wspaniały sposób podzielenia się tą informacją i promocji Twojego nowego biznesu.

Masz okazję zaprosić rodzinę, przyjaciół i znajomych na degustację pysznych koktajli. Przedstawisz im Herbalife i powiesz, jak możesz pomóc im osiągnąć cele związane z odżywianiem
i zdrowym, aktywnym stylem życia.

Wielkie Przyjęcia Otwierające są zazwyczaj prowadzone przy wsparciu Twojego Sponsora w jego lokalu lub Twoim domu. W trakcie przyjęcia Sponsor będzie Cię wspierał w prowadzeniu pierwszych Ocen Wellness.

Wielkie Przyjęcie Otwierające pomoże Ci opanować nowe umiejętności, oswoić się z tym rodzajem działalności i zyskać pewność siebie niezbędną do prowadzenia samodzielnych Przyjęć Koktajlowych.
Wielkie Przyjęcia Otwierające Biznes Herbalife
 
 
PRZYJĘCIA KOSMETYCZNE
Przyjęcie Kosmetyczne, podobnie jak Koktajlowe, wspaniale „otwiera drzwi”. Oferuje nowym i dotychczasowym klientom bezpłatną
i wartościową usługę, a Tobie – możliwość prezentacji produktów Herbalife w swobodnej atmosferze.

Zaoferowanie bezpłatnego zabiegu na twarz to świetny sposób zainteresowania kosmetykami Herbalife potencjalnych
i dotychczasowych klientów, członków rodziny i znajomych.
Przyjęcie Kosmetyczne Herbalife
 
 
KLUBY ZDROWEGO STYLU ŻYCIA
Kluby Zdrowego Stylu Życia (zwane także Fit Club, Fit Camps lub Fit Challenges) to koncepcja łącząca trzy element: zdrowe odżywianie, ćwiczenia fi zyczne i spotkania towarzyskie. Pomagają zatrzymać klientów na dłużej, ponieważ ludzie czerpią radość z działań w towarzystwie innych osób o podobnym nastawieniu. Najważniejszy element to nadanie działaniom charakteru zabawy i spotkania towarzyskiego. Nie przejmuj się, jeśli nie jesteś wykwalifikowanym trenerem personalnym. Możesz proponować proste aktywności fizyczne (bieg, jazdę na rowerze, rozciąganie, spacer, gry z piłką).

To wspaniała okazja do przekazania im wiedzy z zakresu odżywiania i aktywności fizycznej. To także wspaniała możliwość dla dotychczasowych klientów i Partnerów, by podzielić się swoimi doświadczeniami z nowymi uczestnikami.
Klub Odżywiania Herbalife
 
 
WYZWANIE NA ODCHUDZANIE
To 12-tygodniowy program edukacji z zakresu wellness i odżywiania, oferujący grupę wsparcia osobom mającym podobny cel związany z utratą wagi. Grupa zapewnia motywację, docenianie wysiłków i radość ze spotkań. Z tej puli trzech uczestników, którzy procentowo schudną najwięcej na zakończenie programu, otrzyma „Wypłaty za Utratę Wagi”.

Nagrody pieniężne można zastąpić innymi lub produktami, w zależności od przepisów prawa w danym kraju. To doskonała forma budowania relacji z uczestnikami i tworzenia silnej społeczności w tym samym czasie. Będziesz zdumiony, jak skuteczna może być grupa wsparcia dla uczestników.
Wyzwanie na Odchudzanie Herbalife
 
 
BIURO - CENTRUM WELLNESS
To miejsca, w których osoby mające podobne cele odżywcze mogą się spotkać, nawiązać więzi i stworzyć najlepszą grupę wsparcia, uczestnicząc w prowadzonych przez Ciebie aktywnościach, np. Przyjęciach Koktajlowych, Ocenach Wellness, Zdrowym Śniadaniu i Fit Clubie. Możesz prowadzić je samodzielnie lub dzielić lokal z innymi Partnerami Herbalife z Twojej okolicy. Gdy dopiero zaczynasz działalność jako Partner, nie spiesz się z otwarciem stałego biura. Lepiej korzystaj z sali w domu kultury, byś mógł skupić się na stworzeniu społeczności klientów i ich wspieraniu.
Centra Wellness mają tworzyć społeczne środowisko, w którym uczestnicy mogą spotykać się regularnie, wypróbowywać produkty, rozmawiać o swoich postępach i oferować sobie nawzajem wsparcie
i przyjaźń.
Biuro Herbalife - Centrum Wellness
 
 
ROAD SHOWS
Road Show odbywa się wówczas, gdy ustawiasz tymczasowe stoisko promocyjne na imprezie w danej miejscowości, by promować swój biznes wśród przechodzących osób. Road Shows są skuteczne, ponieważ umożliwiają interakcję i rozmowę o Herbalife z wieloma potencjalnymi klientami w krótkim czasie.
Road Shows to wspaniała platforma do zaoferowania bezpłatnych Ocen Wellness i darmowych próbek produktów stanowiących zdrowy posiłek (koktajl lub batony Formuła 1 Express). Potem możesz zaprosić rozmówców do miejsca, w którym prowadzisz biznes, np. Centrum, Klubu, Biura, Wyzwania na Odchudzanie. Może stanowić to świetną okazję do przedstawiania prezentacji poświęconych Zdrowemu Śniadaniu lub Wellness, a następnie wykonania Oceny Wellness
i analizy składu ciała dla zainteresowanych osób.
Road Shows Herbalife
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl