do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Myśliwska 22 A/5, 80-126 Gdańsk
O Herbalife - filozofia firmy

Filozofia Herbalife

Misją Herbalife jest zmieniać życie ludzi zapewniając im najwyższej jakości produkty odżywcze i do kontroli wagi oraz jak najlepsze możliwości biznesowe w sprzedaży bezpośredniej.

Nasza filozofia zakorzeniona jest w koncepcji bazującej na jak najlepszym odżywianiu organizmu, dlatego gdy stosujesz nasze produkty Twój organizm łatwiej będzie w stanie odeprzeć negatywny wpływ czynników wewnętrznych i zewnętrznych. Nazywamy to optymalnym żywieniem., które krok po kroku poprowadzi Cię do zdrowej, energicznej i witalnej osoby, którą zamierzasz być.

Mark Hughes, założyciel Herbalife pragnął mieć swój udział w pomocy potrzebującym dzieciom i w 1994 roku powołał fundację pomocy dzieciom - Herbalife Family Foundation (HFF). Uznając konieczność rozszerzenia działalności charytatywnej na inne kraje świata, w 1999 roku stworzono siostrzaną organizację, Herbalife International Family Foundation (HIFF). Obie fundacje są jednostkami prawnie niezależnymi od Herbalife International of America, Inc., ale otrzymują różnorodne wsparcie od firmy, jej Niezależnych Dystrybutorów oraz pracowników na całym świecie, również finansowe. Fundacje pomagają potrzebującym dzieciom w ponad dwudziestu trzech krajach świata. Wśród wielu wspieranych projektów są Wioski Dziecięce SOS w Indiach w Bangalore, program polegający na przekształceniu sierocińca w "wioskę dziecięcą" z ok. 15-20 wiejskimi domkami dla 200 dzieci. W Brazylii, przy współpracy z Instytutem Ayrtona Senny, HIFF sfinansowała program IPREDE, w ramach którego pomaga dzieciom niedożywionym.

W jaki sposób Herbalife zmienia życie ludzi?

Codziennie od ponad 30 lat Herbalife odnosi sukcesy, w niezwykły sposób pomagając milionom ludzi takim jak Ty, udoskonalając życie wielu osób poprzez:

  • wysokiej jakości produkty stworzone w wyniku połączenia tego co najlepsze w naturze i nauce po to, aby ułatwić nam właściwe odżywianie;
  • możliwość odniesienia sukcesu finansowego - wspomaganie ludzi w osiąganiu zamierzonych celów, spełnianiu ambicji i uzyskiwaniu dochodów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl