do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
O Herbalife - Informacje podstawowe

Herbalife International - siedziba główna

 

Informacje o firmie Herbalife - Herbalife international w Polsce

Herbalife to międzynarodowa firma sprzedaży bezpośredniej, oferująca odżywki proteinowe, proteinowe batoniki, suplementy diety oraz produkty pielęgnacyjne. Herbalife utworzona w 1980 roku systematycznie rozwija się jako struktura Niezależnych Dystrybutorów oraz ogólnoświatowa sieć oficjalnych przedstawicielstw obsługujących swoje lokalne struktury Dystrybutorów. Już po niecałych 2 latach działalności obrót firmy przekroczył 2 mln dolarów USD.

 

Herbalife NASDAQ

W roku 1986 Herbalife debiutuje na giełdzie w Nowym Jorku NASDAQ, a w 1996 roku osiąga niewiarygodny skok w obrotach dochodząc do 1 mld USD rocznej sprzedaży. W 2004 roku giełdowa spółka notuje obroty rzędu 1.3 mld USD. W roku 2011 firma osiąga już ponad 5 mld USD obrotów rocznie i jest na najlepszej drodze do osiągnięcia wyznaczonego celu osiągnięcia przez najbliższe 5 lat obrotu wysokości 10 mld USD obrotów rocznie. Sprawdź aktualny kurs akcji - HLF STOCK QUOTE

 

Z Herbalife współpracuje ze swoimi autoryzowanymi Partnerami w ponad 90 krajach, którzy zarabiają na sprzedaży produktów i dodatkowych prowizjach wynikających ze struktury marketingu wielopoziomowego. Herbalife Polska Sp. z o.o. jest członkiem PSSB - Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej.

Adres siedziby Herbalife

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl