do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
O Herbalife - jak powstała firma

Mark Hughes - Herbalife International

Historia Herbalife - Jak powstała firma Herbalife

Ponad 30 lat temu Mark Reynolds Hughes założył w Los Angeles firmę Herbalife International Ltd, która miała pomagać ludziom w odkryciu optymalnego poziomu zdrowia dzięki odpowiedniemu odżywianiu.
Dzięki licznym podróżom po świecie i współpracy z uznanymi naukowcami i lekarzami, udało mu się znaleźć prostą, skuteczną metodę odpowiedniego odżywiania organizmu, osiągnięcia idealnej wagi i jej utrzymania, co w konsekwencji prowadzi do poprawy samopoczucia, zmiany stylu życia i ogólnego wellness.

Mark urodził się w La Mirada w Kalifornii (USA) w dniu 1 stycznia 1956 r. Ojciec Stuard Hartman, matka Jo Ann Hughes. Najstarszy z trzech synów (Kirk, Guy) dorastał wraz z braćmi. Obydwaj bracia Marka również pracowali dla Herbalife. Gdy Mark Hughes był nastolatkiem, nie był w stanie pomóc swojej matce, która traciła zdrowie stosując jedną dietę po drugiej, z których żadna nie przynosiła rezultatów. Po wielu niezdrowych dietach zmarła tragicznie w wieku 36 lat.

Rezultatem tej tragedii było postanowienie Marka, który zdecydował się poświęcić swoje życie niesieniu pomocy innym w efektywnym i bezpiecznym odchudzaniu. W lutym 1980 roku w wieku 24 lat Mark założył Herbalife i mądrze budował reputację firmy jako dostawcy najlepszych produktów kontroli wagi, odżywczych oraz do pielęgnacji skóry. Stał się jednym z największych dystrybutorów produktów ziołowych marketingu wielopoziomowego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl