do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
O Herbalife - marka i sponsoring

Herbalife jako marka w świecie sportu

Herbalife każdego dnia tworzy coraz lepszy świat. Jakość życia milionów ludzi poprawiła się za sprawą naszych produktów i możliwości biznesu. Dzięki ogromnej pracy na rzecz jakości naszych produktów, Herbalife jest obecna na jeszcze większej liczbie rynków niż kiedykolwiek dotychczas. Coraz więcej ludzi na świecie zna markę Herbalife. To wszystko dzięki ogromnej pracy firmy z wieloma znanymi i jednymi z najlepszych sportowców z wielu dyscyplin.

 
Odkąd w 2007 roku Herbalife została oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego LA Galaxy, sponsorowanie sportowców i wydarzeń sportowych stało się znaczącym elementem marketingowej strategii naszej firmy, co zaowocowało jeszcze lepszą rozpoznawalnością naszego logo i marki Herbalife.
Ale sponsorowanie to coś więcej niż wybór "znanego nazwiska"
i przekazywanie mu pieniędzy. Kluczem do sukcesu jest pewność, że relacje, jakie nawiązujemy, odzwierciedlają wartości i filozofię firmy.
Herbalife nieustannie się rozwija i ewoluuje, dlatego rozwijamy także nasz program sponsorski w regionie EMEA. Program sponsorski cały czas się rozwija obejmując wielu sportowców. Poza ustawiczną współpracą z wieloma sportowcami oraz klubami Herbalife zawiązała ścisłą rozszerzoną współpracę będąc zarazem wyłącznym Sponsorem Odżywczym z wielokrotnym laureatem plebiscytu na najlepszego piłkarza Europy Cristiano Ronaldo.
 

Program Herbalife CASA

Firma Herbalife angażuje się w wiele akcji charytatywnych i programów przeznaczonych do zmiany naszego świata na lepsze. Jesteśmy naprawdę wdzięczni, że jesteśmy w stanie pomagać innym. Fundacja Herbalife Family Foundation (HFF) założona w 1994 roku przez założyciela Herbalife Marka Hughesa (1956-2000) jest globalną organizacją non-profit, której celem jest poprawa jakości życia dzieci na całym świecie dzięki zapewnieniu dostępu do dobrego odżywiania. Miliony dzieci w krajach rozwijających się i na całym świecie cierpią z powodu niedożywienia. Wyobrażamy sobie świat, w którym każde dziecko ma równy dostęp do zdrowego odżywiania. Finansujemy dotacje dla organizacji charytatywnych, które zapewniają wrażliwym dzieciom pożywienie potrzebne do pełnego wykorzystania ich potencjału. Ponadto HFF często wspiera działania humanitarne w odpowiedzi na katastrofy naturalne na całym świecie. Wspieramy także aktywność społeczną dzięki naszym programom Casa Herbalife w ramach Herbalife Family Fundation (HFF), które zapewniają zdrowe odżywianie ponad 16 000 dzieci w ponad 50 krajach.

Program Herbalife CASA
Program Herbalife CASA
Program Herbalife CASA
 
Program Herbalife CASA
Program Herbalife CASA
Program Herbalife CASA

 

Firma jest wszechobecna niemal w każdych mediach na świecie nie wyłączając oczywiście mediów społecznościowych takich jak YotTube, Facebook czy Twitter. Poprzez media społecznościowe i globalne działania sponsorskie mocniej zaznacza swoją obecność na całym świecie. Logo Herbalife jest wszechobecne na wielu stadionach świata. Jesteśmy obecni w wielu news-ach dotyczących różnego rodzaju imprez sportowych. To wszystko sprawia, że coraz więcej ludzi z dnia na dzień poznaje Herbalife i nasze wartości. Sponsorowani przez nas wybitni sportowcy stosują produkty Herbalife24, by osiągać najlepsze wyniki w trakcie zawodów i na co dzień, a my pokazujemy całemu światu, jak wspierać zdrowy, aktywny styl życia.

Więcej na temat relacji pomiędzy Herbalife a światem sportu - KLIKNIJ

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl