do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
O Herbalife - odżywianie i nauka

Odżywianie i nauka Herbalife

OD ZIARNA DO POKARMU

Produkty Herbalife słyną ze swojej jakości i skuteczności działania. Aby utrzymać pozycję światowego lidera w dziedzinie odżywiania, firma Herbalife cały czas tworzy innowacyjne produkty poparte wiedzą naukową, które odpowiadają najwyższym standardom rozwoju i produkcji.

Każdy produkt Herbalife spełnia najwyższe standardy na każdym etapie procesu produkcyjnego. Od pomysłu do wykonalności i od prototypu do ostatecznej formuły, Herbalife monitoruje i wpływa na swoje produkty, aby zagwarantować jakość. Konceptualizacja produktu zaczyna się od zrozumienia przez Herbalife rynku i nauki o odżywianiu. Wykorzystując odkrycia naukowe i trendy rynkowe odkryte przez badaczy terenowych, Herbalife wytwarza produkty, których chcą i potrzebują konsumenci.

Odżywianie i nauka Herbalife
Odżywianie i nauka Herbalife

Gdy Herbalife zidentyfikuje produkty, których pragną konsumenci, zostaje wprowadzona w życie najnowocześniejsza nauka. Nauka składa się z wiedzy zespołu lekarzy, naukowców i dietetyków, którzy współpracują z dostawcami, aby rozpocząć opracowywanie początkowych etapów produktu Herbalife. Następnie zespoły nadzorujące Herbalife dokonują przeglądu formuł produktów, aby upewnić się, że są wolne od wszelkich ograniczonych globalnie lub regionalnie substancji. Herbalife chce tylko używać najlepszych składników z zaufanych źródeł.

Poznajcie firmę Herbalife. Czym jest Herbalife ? .. firmą tworzącą produkty najwyższej jakości, poparte badaniami naukowymi i dostarczające organizmowi składników odżywczych.

Jakość jest połączona w każdym elemencie produktu Herbalife. Dlatego nasi klienci i Partnerzy Herbalife mają tak wielkie zaufanie do filozofii Herbalife: "Od ziarna do pokarmu"

Globalny proces produkcyjny zaczyna się od pól herbacianych w Chinach do pól aloesowych w Meksyku po pola soi w Stanach Zjednoczonych, Herbalife wykorzystuje najlepsze składniki z całego świata do opracowania wyjątkowych produktów. Każdy składnik musi spełniać surowe restrykcje sanitarne. W rzeczywistości potencjalni dostawcy składników Herbalife przechodzą rygorystyczny proces przesiewowy, który może trwać nawet półtora roku. A gdy już znajdzie się wiarygodne źródło, składnik przechodzi wewnętrzną analizę, aby upewnić się, że spełnia wysokie standardy ustalone przez Herbalife. Niezależnie od tego, czy w Chinach, Włoszech, czy w Brazylii, producenci kontraktowi przechodzą surowe praktyki zapewnienia jakości, aby zapewnić zgodność produktów z rygorystycznymi standardami Herbalife.
Obecnie Herbalife ma cztery funkcjonujące zakłady produkcyjne oraz dwóch zaufanych producentów kontraktowych. Połączone centra produkcyjne obejmują cztery kontynenty i umożliwiają Herbalife zaspokojenie światowego popytu. Oprócz współpracy z zaufanymi producentami na całym świecie, Herbalife ma inicjatywę na rzecz produkcji swoich podstawowych produktów we własnym zakresie. Takie podejście, o nazwie Herbalife Innovation and Manufacturing, poprawia kontrolę jakości i zdolność do zwiększania produkcji artykułów opatrzonych znakiem Herbalife, a także niektórych specjalnych produktów.

Proces produkcji suplementów diety w Herbalife
Proces produkcji suplementów diety w Herbalife
Proces produkcji suplementów diety w Herbalife
Proces produkcji suplementów diety w Herbalife

Pierwsza fabryka innowacji i produkcji Herbalife (lub H.I.M.) została zbudowana w Suzhou w Chinach w celu produkcji herbat, koktajli, tabletek i kapsułek. W 2009 r. W Lake Forest w Kalifornii powstał kolejny HIM Trzeci zakład HIM został otwarty w Shangsha w Chinach w 2012 r. Tam wydobywane są kluczowe składniki roślinne - ekstrakty ziołowe, takie jak herbata z pomarańczowego pekoe i koncentraty zielonej herbaty. Na ponad 46 000 metrów kwadratowych (mniej więcej 6 i pół amerykańskich boisk piłkarskich), Winston-Salem HIM ma stać się zakładem produkcyjnym Herbalife o najwyższej wydajności, w którym podstawowe produkty, takie jak Herbalife Koktajl Odżywczy Formula 1, Herbatka rozpuszczalna, Odżywka białkowa i płynne koncentraty aloesu będą wytwarzane.
Winston-Salem HIM obejmuje również Centrum Kontroli Jakości, w którym przeprowadza się testy fizyczne, chemiczne i mikrobiologiczne. Nawet po wyprodukowaniu, oznakowaniu i zapakowaniu produktów Herbalife nadal monitoruje środowisko, w którym przechowywane są suplementy. Temperatury są dokładnie monitorowane po wysłaniu produktów. A każdy starannie dobrany i rygorystycznie zatwierdzony składnik znajduje się na etykiecie każdego produktu.
Nawet po dostarczeniu produktów konsumentom, Herbalife ma wiodące w branży podejście do śledzenia ewentualnych skarg i incydentów dotyczących produktów. Dane te pozwalają Herbalife na działania w celu pełnego zadowolenia z obsługi oraz jakości stosowanych suplementów diety. Herbalife zapewnia doskonałą obsługę klienta, aby usłyszeć, co konsumenci i mają do powiedzenia na temat produktów Herbalife. Herbalife chce zawsze upewnić się, że konsument jest zadowolony z produktu, zwłaszcza gdy konsument otrzymał towar. Niezależni Partnerzy Herbalife edukują i motywują konsumentów, aby pomóc im w osiągnięciu ich celów i jeszcze bardziej zadowolić klientów z całego świata. Właśnie dlatego konsumenci mają pewność, że produkty Herbalife są utrzymywane w najwyższym standardzie. Od pomysłu do produkcji po dostawę, Herbalife zapewnia, że każdy składnik każdego produktu jest doskonały i gotowy, aby pomóc Ci osiągnąć zdrowy, aktywny tryb życia.
.

 

Proces produkcji suplementów diety w Herbalife
Proces produkcji suplementów diety w Herbalife
Proces produkcji suplementów diety w Herbalife
Proces produkcji suplementów diety w Herbalife
 
Proces produkcji suplementów diety w Herbalife
Proces produkcji suplementów diety w Herbalife
Proces produkcji suplementów diety w Herbalife
Proces produkcji suplementów diety w Herbalife

 

 Poznaj pełny proces produkcji suplementów diety w Herbalife Poznaj pełny proces produkcji suplementów diety Herbalife

Odżywianie i nauka Herbalife

Herbalife może realizować zobowiązania dotyczące dostarczania wiodących na rynku produktów wellness, dzięki prowadzonym przez firmę badaniom nad rozwojem nauki o odżywianiu. Herbalife współpracuje w tej dziedzinie z utworzoną Radą Naukową Herbalife oraz Laboratorium Odżywiania Komórkowego & Molekularnego im. Marka Hughes. Naukowcy z Rady Naukowej Herbalife nadzorują przełomowe badania dotyczące wykorzystania produktów odżywczych do poprawy zdrowia i kontroli wagi. Dzięki badaniom nad synergicznym łączeniem ziół stanowią siłę napędową rozwoju naszych produktów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl