do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Współpraca - plan marketingowy

Plan marketingowy Herbalife

 
 

Plan Marketingowy Herbalife oferuje Ci unikalne możliwości, które mogą prowadzić do osiągnięcia wyższych poziomów sukcesu. Plan został stworzony dla Dystrybutorów przez Marka Hughes, pierwszego Dystrybutora i założyciela Herbalife.

Nasz plan jest uznawany za jeden z najlepszych w sektorze sprzedaży bezpośredniej. Herbalife w ramach planu wypłaca Niezależnym Partnerom do 73% dochodu ze sprzedaży produktów w formie zysków hurtowych i detalicznych, Premii Królewskiej oraz innych bonusów
i dodatkowych przywilejów. Ten sprawdzony pod względem swojej skuteczności plan biznesu służy maksymalnemu wynagradzaniu pracy
i zapewnianiu solidnych i stałych dochodów. Możliwości Herbalife oraz Plan Marketingowy są takie same dla wszystkich Dystrybutorów. Sukces każdego Dystrybutora  zależy od dwóch czynników:

  • Czasu, włożonej pracy i zaangażowania Dystrybutora w swój biznes Herbalife.
  • Sprzedaży produktów przez Dystrybutora i jego podległą organizację.

Te dwa czynniki wskazują na odpowiedzialność Dystrybutora Herbalife za szkolenie, wspieranie i zachęcanie do pracy Dystrybutorów z podległej mu organizacji.

 
 
Plan marketingowy Herbalife
 
 
Plan marketingowy Herbalife - możliwości osiągania zysków finansowych

Jako Dystrybutor Herbalife Nutrition możesz kupować produkty z rabatem hurtowym od 25 do 50%. W miarę wzrostu Twojego osobistego obrotu, rabat rośnie do 50% w chwili osiągnięcia statusu Supervisora.

Oprócz Zysku ze Sprzedaży Detalicznej możesz jako Dystrybutor Herbalife otrzymywać Zysk ze Sprzedaży Hurtowej od produktów zakupionych przez Twoją organizację (Dystrybutorów, których zasponsorowałeś).

Jako Supervisor i mając w swojej strukturze Supervisorów na pierwszych trzech poziomach swojej organizacji, możesz zarabiać Premie Królewskie od 1% do 5% od obrotu organizacji.

Gdy zakwalifikujesz się na wyższy poziom w planie TAB Team uzyskujesz możliwość zarabiania premii od 2% do 7% od obrotu swojej organizacji, pod warunkiem spełnienia określonych kryteriów.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl