do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Utrzymanie efektu diety

Utrzymanie efektu wagowego po diecie Herbalife

 

Utrata zbędnych kilogramów zawsze przynosi ogromną radość i satysfakcję. Moment zakończenia odchudzania jest jednak najtrudniejszym etapem, w czasie którego wiele osób dosięga efekt jojo. Organizm potrzebuje czasu na przyzwyczajenie się do nowej sytuacji i uregulowanie metabolizmu, na takim poziomie, który pozwoli utrzymać osiągniętą wagę. Nagły powrót do starych nawyków żywieniowych to najgorsze co można zrobić.

Po osiągnięciu celu, zaleca się przejście na dietę stabilizującą, przy czym program na podtrzymanie wagi powinien trwać mniej więcej tak długo, jak czas w jakim doszło do nagromadzenia zbędnych kilogramów. Podczas odchudzania z naszym programem, nabierzesz zdrowych nawyków żywieniowych, a w odpowiednim czasie konsultant do Ci wskazówki na temat tego, jak zachować uzyskaną wagę ciała i ustrzec się efektu jojo po zakończeniu programu.

Nauczymy Cię utrzymywać wagę ciała zarówno z uwzględnieniem, jak i z pominięciem suplementów. Z doświadczenia jednak wiemy, że nasi klienci bardzo często wprowadzają produkty Herbalife, które zalecamy na czas stabilizacji wagi, do swojego jadłospisu na dużo dłuższy czas niż sugerujemy, gdyż wyglądają i czują się po nich bardzo dobrze.

Pamiętaj, decyzja jaką teraz podejmiesz, może być najlepszą decyzją twojego życia!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl