do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
Krzysztof Karliński | Głuszca 25, 80-283 Gdańsk
Współpraca - wsparcie dystrybucji

Wsparcie Dystrybutorów Herbalife

 

Nawiązując współpracę z Herbalife, podejmujesz się dokonania zmiany w życiu swoim własnym i innych ludzi, promując korzyści płynące ze zdrowego, aktywnego stylu życia. Nie musisz mieć wcześniejszego doświadczenia w sprzedaży. Zapewnimy Ci materiały i narzędzia, wsparcie Sponsora i innych Dystrybutorów Herbalife – ich historie Cię zainspirują. Dowiesz się, jak prowadzić biznes. Kluczem do sukcesu i jedną z najlepszych stron bycia klientem i Dystrybutorem Herbalife jest aspekt społeczny. Wydarzenia i działania Herbalife nie tylko stwarzają idealne warunki do nawiązywania kontaktów towarzyskich z osobami o podobnych zainteresowaniach, ale także do spotkań i doceniania rezultatów osiągniętych przez klientów.

 

SYSTEM REGIONALNYCH SZKOLEŃ KORPORACYJNYCH I WYDARZEŃ HERBALIFE

Jako Dystrybutor Herbalife Nutrition masz wiele okazji do udziału w inspirujących spotkaniach i wydarzeniach oferujących pogłębione szkolenia oraz zapewniających wartościowy system wsparcia. Spotkania te to wspaniała szansa poszerzania swojej wiedzy o Herbalife i nauki płynącej z sukcesów innych Dystrybutorów.

 

System szkoleń Herbalife

WEEKEND ROZWOJU LIDERÓW

To coroczne wydarzenie lokalne w każdym kraju w danym Regionie Herbalife.

REGIONALNA AKADEMIA PARTNERÓW

To dwudniowe szkolenie dla Niezależnych Dystrybutorów Herbalife i Supervisorów.

 
 
 

EXTRAVAGANZA HERBALIFE

Co roku, Partnerzy z całego regionu EMEA spotykają się, by razem zdobywać wiedzę na szkoleniach poświęconych biznesowi i produktom, świętować sukcesy, inspirować się nawzajem i dobrze bawić. To wydarzenie, którego nie wolno przeoczyć. Warto zabrać ze sobą nowych Dystrybutorów na Extravaganzę, bo gwarantujemy, że wrócą do domów pełni energii i nowych pomysłów na rozwój biznesu. HerbalifeExtravaganza.com

WAKACJE HERBALIFE

Co roku masz szansę zakwalifikować się na fantastyczne Wakacje Herbalife*. Możesz zrelaksować się i wspaniale bawić w pięknym miejscu, w towarzystwie Dystrybutorów z całego regionu. Wakacje w stylu Herbalife z pewnością dostarczą Ci niezapomnianych wrażeń i naładują Twoje akumulatory na dalszą cześć roku. Uczestnicy zawsze mówią, że to najlepsze wakacje roku! EMEA.HerbalifeEvents.com

 

GLOBALNY SYSTEM OBSŁUGI I WSPARACIA ONLINE

Herbalife angażuje się w dostarczenie swoim Dystrybutorom całego pakietu narzędzi i zasobów, wspomagających prowadzenie biznesu Herbalife
w każdym jego aspekcie. Wszystkie narzędzia i zasoby można znaleźć na MyHerbalife.pl – są dostępne 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

Globalny System Obsługi i Wsparcia Partnerów Herbalife


STREFA WIEDZY

Do Strefy Wiedzy warto udać się po zasoby i materiały marketingowe do promocji swojego biznesu, jak również informacje, jak pogłębiać swoją wiedzę o Herbalife i rozwijać umiejętności biznesowe.


BIZWORKS

BizWorks pozwala Ci uważnie obserwować swój biznes: analizować trendy sprzedaży, śledzić aktywność organizacji, zarządzać czasem i harmonogramem, komunikować się ze swoim zespołem i generować raporty; wszystko w jednym miejscu.


BIBLIOTEKA VIDEO

Video-biblioteka Herbalife zawiera bogaty wybór filmów: od szkoleń produktowych, przez metody biznesowe i wskazówki, jak działać, po sponsorowanie i relacje z wydarzeń plus wiele innych! Przejrzyj wszystkie kanały na: video.herbalife.pl

 
 
Niezbędne broszury informacyjne dla klientów Herbalife

BROSZURA PRODUKTÓW

Zawsze miej najnowszy egzemplarz Broszury Produktów. Doskonale nadaje się do wręczenia nowym klientom, gdy składają pierwsze zamówienie, by mogli zapoznać się z całą ofertą produktową.

MAGAZYN "TODAY"

Twój bezpłatny* kwartalnik z najnowszymi wskazówkami biznesowymi, informacjami o nowych produktach i historiami sukcesu. Otrzymasz go przy składaniu swojego kolejnego zamówienia.

 
 
 
Najnowsze narzędzie Herbalife - aplikacja mobilna - Herbalife+, HerbalifeGO dla Partnerów oraz dla klientów Herbalife

APLIKACJE MOBILNE - "HerbalifeGO" i "Herbalife+"

Te aplikacje to potężne narzędzie dla wszystkich Dystrybutorów Herbalife
a szczególnie dla tych, którzy wykorzystują ustawicznie środowisko internetowe w swojej pracy. Poprzez aplikację masz pełną kontrolę nad swoją bazą klientów. Klienci natomiast wygodny sposób kontrolują swoje postępy oraz mają stały kontakt ze swoim trenerem wellness.

 

MEDIA SPOŁECZNOŚCIOWE

Możesz pobrać różne pomoce marketingowe do wykorzystania na własnych profilach w mediach społecznościowych. W systemie dla Dystrybutorów znajdziesz także wskazówki co do najlepszych praktyk i pomocne „Tak i Nie”, byś mógł jak najlepiej wykorzystać media społecznościowe do rozwoju swojego biznesu Herbalife. W strefie MyHerbalife.pl udostępnisz posty, linki i aktualizacje z oficjalnych stron Herbalife w mediach społecznościowych. To łatwe; wnosi dodatkową wartość do Twojego profilu. Obserwuj profile Herbalife na:

  • Facebook.com/Herbalife
  • YouTube.com/Herbalife
  • Twitter.com/HerbalifeEurope
  • Instagram.com/Herbalife
  • Telegram (aplikacja) - to specjalny kanał komunukacji dla poszczególnych poziomów Dystrybutorów Herbalife. Otrzymujesz bez zbędnej zwłoki na bieżąco ogromną ilość materiałów pomocnych w rozwoju własnej organizacji i budowaniu biznesu Herbalife.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl